jaka trawa na trawnik przydomowy

jaka trawa na trawnik przydomowy

Czy Aeratory naprawdę pomóc My Lawn

Każdej wiosny firmy pielęgnacji trawnika przyjść do swojej oferty drzwi kłuć otwory przez cały trawnik, pozostawiając tysiące małe, okrągłe, grudki brudu. Czy napowietrzania naprawdę pomóc trawnik lepiej rosną, a jeśli tak, to dlaczego? Ponadto, co jest najlepszym podejściem do napowietrzania trawników i co trzeba zrobić przed i po zakończeniu napowietrzania?www.mojaportugalia.com

Czy Aeratory naprawdę pomóc My Lawn?

Odpowiedź brzmi „tak”, jeśli zostanie to zrobione prawidłowo. Będziemy najpierw porozmawiać o tym, dlaczego napowietrzania jest korzystna, a następnie omówimy jak można zmaksymalizować korzyści płynące z napowietrzaniem.

jaka trawa na trawnik przydomowy

Dlaczego wietrzyć My Lawn?

Po pierwsze, głównym powodem do napowietrzania trawnika jest promocja zdrowia gleby pod trawnik. Zdrowe trawnik wymaga zdrowej gleby pod dostarczyć wystarczającej ilości wody i składników odżywczych. Gliny lub gleby piaszczyste, które wydają się być powszechne w Utah ma tendencję do zagęszczania i ograniczają przepływ tych składników odżywczych, lub też pozwalają im umyć tuż chociaż. Aeratory rozluźnia glebę i umożliwia nowe składniki odżywcze, aby wejść do gleby. O dużym natężeniu ruchu, które są skłonne do zagęszczania są znacznie spadło przez te kieszenie powietrzne, które pozwalają na ziemię oddech i pozwala na składniki odżywcze, aby rozprowadzić równomiernie przez glebę.

Jak napowietrzać prawidłowo?

Istnieją dwa podstawowe rodzaje aeratorów; punch-rdzeniowe aeratory i aeratory kolec. Punch-rdzeniowe aeratory są motorowe z załącznikami rurowy, który wcina się w glebie i usunąć jabłko rdzeń kawałki gleby z trawnika. To rozluźnia glebę i zapewnia wszystkie korzyści wymienione powyżej. aeratorów Spike są mniej kosztowne i są zwykle pociągnął za kosiarką jazda trawnika. Jednak aeratory kolec nie usuwać na stronie więcej informacji gleby z ziemi, ale zamiast tego zagęszczać go dalej.

– autor artykułu