jaka trawa na kwasna ziemie

jaka trawa na kwasna ziemie

Zostaw liściach

Jak wold chcesz zostawić liści na trawniku jesienią tego roku zamiast grabienie je i obniżyć chwastów, jak również poprawy trawnika, jak również? Założę się, że mówią pewien, że to nie jest listopad 01 kwietnia to ma być żart. No to nie jest żart jest nowe badania, które wykazały, że pozostawienie liści na trawniku nie tylko poprawić jakość trawnika, ale pomoże zmniejszyć mlecze, jak również.

Badania, które zostały przeprowadzone przez Michigan State University pokazują, że opuszczając porąbane liści na trawniku nie tylko gleba poprawiła bu dodatkiem materii organicznej i składników odżywczych, ale liście zawierają związki, które mogą hamować kiełkowanie nasion mniszka lekarskiego.

Badaniami objęto wiechlina a liście były z dębu i klonu drzew. Badania pokazują bardzo wyraźnie, że posiekane liście promowane ulepszony Spring Green oraz zmniejszyła kiełkowanie mniszka lekarskiego. Uważam to za bardzo interesujące.

Poprzednia praca w tej dziedzinie wykazały, że posiekane liście faktycznie poprawić trawnik jak długo liście są rozdrabniane na tyle dobrze. Nie było żadnego złego wpływu na trawie to nie miało wpływu gęstości trawy lub czy wyrośnięcia ani nie spowodować problem poszycie lub nawet skutkiem ph.The gleby duże zastrzeżenie jest to, że trzeba je posiekać drobno. Całe liście, które są pozostawione na trawniku będzie mat dół i udusić trawnika zabijając go. Aby to zadziałało trzeba będzie uruchomić na trawniku kilkakrotnie kosiarki rotacyjnej, tak że kawałki liści są na tyle małe, by spaść między źdźbła trawy, a kiedy skończysz nadal będzie w stanie zobaczyć trawę ,

jaka trawa na kwasna ziemie

Jest to z pewnością ważne badania. Ilość liści wciągane do składowisk każdego roku jest oszałamiająca, nie wspominając o paliwo, aby je tam, jak i siły roboczej. Pomyśl o tym, ile godzin będzie zapisana każda nie może spaść grabienie liści. Najlepszą częścią tego wszystkiego jest to, że będzie poprawy gleby i ograniczenie stosowania środków chemicznych do zwalczania chwastów i paszy murawy.

Będę dla jednego próbować na to uwagę, ponieważ oszczędność czasu sama będzie dodatkowy www.pirox.pl czas dla innych pracach ogrodniczych. Wiem, że recyklingu skoszonej trawy pracował dobrze w zmniejszaniu ilości nawozu potrzebnego na naszej darń trawy lat. Teraz dodanie liści sprawi, że nawet trawa bardziej zielona. No i nasze życie nieco bardziej ekologiczne, jak również.

Można przeczytać raport na http://horttech.ashspublications.org

Glenn Bronner jest profesjonalnym podstawy uderza z ponad 38 lat doświadczenia w ogrodnictwie i branży ogrodniczej. Przyjdź do niego, gdy dąży się miejskim ogrodzie i Woodland Garden i akcji wskazówki i wiedzę na jego miejscu w ogrodzie.

– autor artykułu