jaka trawe posiac na dzialce

jaka trawe posiac na dzialce

Trzy rodzaje trawy dla Południa

Patrząc na 3 rodzaje trawy, która rozwijać się w południowej

Ważne jest, aby wybrać różne trawy, która jest odpowiednia zarówno lokalnych warunków swojej działce i pogodzie w regionie, w którym mieszkasz. Jeśli wziąć pod uwagę te czynniki, gdy zbierając trawę w ogródku należy likwidacji z Good Looking trawnika, które robi dobrze i wygląda doskonale. Bermuda Grass, Centipede i Zoysia znane są trzy rodzaje rozwijać szczególnie na południu, więc może warto rozważyć te dla swojej działki, jeśli mieszkasz w tym regionie.

1. Bermudy trawy

Jest to rodzaj trawy może być inwazyjne i przejmie swoją działkę jeśli nie trzymane profesjonalny montaż pompy ciepła pod kontrolą. To wymaga stosunkowo niewiele specjalistyczną opiekę, ale potrzebuje ciepła i dobrą bezpośrednie działanie promieni słonecznych, aby rozwijać. Jeśli jest to sprawa na działce to ta odmiana może działać dobrze dla ciebie: to jest sprężysty, wytrzymały i rośnie szybko w odpowiednich warunkach. Jest to również stosunkowo niedrogie.

2. Centipede

Ten rodzaj trawy zwykle rozwija się w miejscach, gdzie gleba jest lekko kwaśny. Jest idealny zakres pH wynosi 4,5 – 5,5 – jeśli jest to sprawa na swoim podwórku, może to być dla ciebie trawy. To wymaga bardzo mało specjalistyczną opiekę, ale nie robi ruch o dużym natężeniu ruchu pieszego. Może czynienia z jakimś odcieniem ale będzie się lepiej w słonecznym miejscu. Choć może to zrobić również w wielu dziedzinach, w których zmagali inne typy, nie będzie rozwijać się bardzo szybko i może wymagać rocznie niski kanał sprężynowy azot. Najlepszy stosunek pasza iść na około 15-0-15, z kluczowym czynnikiem jest to, iż nie może wytrzymać fosfor.

3. Zoysia

Spośród 3 traw, które robią najlepiej w południe, Zoysia jest jednym z większą tolerancją na zimno i najłatwiejszym poziomie pH.
ile kosztuje autocasco
– autor artykułu