jaka trawa lepsza z rolki czy siana

jaka trawa lepsza z rolki czy siana

7 prostych sposobów, aby pomóc rodzinne opiekunów

Opiekunowie mają trudny czas akceptującą pomoc. Wiem to; Żyłem go. Nie jestem pewien, czy to dlatego, że przyjmowanie pomocy oznaczałoby, że jesteśmy mniej niż PERFECT opiekuna lub jeśli jest to, że nie chcemy, aby umieścić nasze problemy na nikogo innego, a może domy z bali okrągłych nawet to może być, że nie chcemy zrezygnować kontrola.erfit.pl – siłownie zewnętrzne

W każdym razie, jeśli kiedykolwiek poprosił opiekuna poinformować, gdy trzeba było coś, to prawdopodobnie nigdy nie słyszałem od nich z powrotem z odpowiedzią.

Jeśli chcesz być pomocne dla opiekuna (być może rodzicem, który dba o ich własnego rodzica lub małżonka czy może starzejącego sąsiada, którego współmałżonek wymaga dodatkowej pomocy), musi być konkretne, myślących i cicho trwałe.

Oto kilka prostych sposobów, aby pomóc:

1. Zrób bieg spożywczy (w pewnym sensie)

Jeśli planujesz wycieczkę do sklepu, zadzwonić i powiedzieć: „Idę do sklepu, co mogę doprowadzić cię?” Jeśli mówią, że nie potrzebują niczego, podnieś trochę owoców, warzyw lub niektórych zamrożonych zupę w delikatesach. Wszystko będzie mile widziane.

2. Doprowadzić gotowych produktów spożywczych

Zapiekanki, mocowanie sałatkowe, domowe zupy lub chili i owoców ciasta są wielkie możliwości. Mój ojciec kochał jabłkowy lub ciasto z dyni na śniadanie. (Być może trzeba mieć świadomość ewentualnych alergii lub problemów zdrowotnych zanim się do tego).

3. kosić trawnik lub odebrać chwasty (lub zapłacić nastolatka sąsiedztwa to zrobić)

Opiekunowie rzadko mają czas na tego typu pracach i są często zbyt drogie dla nich „wynajmować”.

4. Wolontariusz odwiedzić odbiorcę opieki przez godzinę lub dwie w każdym tygodniu (lub nawet raz w miesiącu). Czy są w domu opiekuna, domu opieki lub domu opieki, zarówno opiekuna i opieka odbiorcy docenią wizytę.

– autor artykułu